Červen 2014

Zyan

29. června 2014 v 11:30 | *Ver |  Zayn Jawadd Malik

Harry

23. června 2014 v 11:41 | *Ver |  Harry Edward Styles


# Fanynka na včerejším koncertě Harrymu ukázala prsa, na kterých bylo napsané její telefoní číslo. A toto byla Harryho reakce :


Koncert ve Francii 21/6/2014

22. června 2014 v 13:47 | *Ver |  Galerie

El a Lou na koncertě...

21. června 2014 v 17:34 | Paja |  Novinky

El a Lou (Louiho sestra...) včera na koncertě.
Omlouvám se že jsme moc toho nepřidávaly ale nemáme čas ale ted to určitě napravíme ;)

Niall :3

9. června 2014 v 10:29 | Paja |  Niall James Horan
Niall přidal na Instagram :3 šekšouš :D :3


Rozpad snu 1D

3. června 2014 v 9:49 | *Ver |  Příběhy/Povídky
Po rozpadu One Direction, kvůli Harryho útěku, si šel každý po svém. Slíbili si, že na sebe nikdy nezapomenou. Liam se vydal na dráhu sólového zpěváka, Niall se stal učitelem hudební výchovy na základní škole, Zayn si otevřel tetovací salón a Louis se vrátil do školy. Ovšem ne jako učitel, ale jako student. A o Harrym Stylesovi už nikdy nikdo neslyšel…
Blížil se čas výměnných pobytů a Louis se nemohl dočkat, jaké jméno si vytáhne z klobouku. Přišel jeho čas. Stoupl si k buřince plné lístečků se jmény. Zhluboka se nadechl a sáhl do něj. Chvilku se přehraboval papírky. Po několika dalších vteřinách se mu jeden zahákl za prstýnek, co nosil na prsteníčku levé ruky. Rozbalil ho.
"Harold…" odmlčel se a rukou si protřel oči plné slz, "Smith," řekl již klidněji. Učitel ho poslal do lavice a vyvolal dalšího.
Dny se neskutečně vlekly. A Louis noc, co noc probrečel kvůli tomu, že byl vůl, když Harrymu neřekl, co k němu cítí. Litoval toho, že to nestihl. Každé ráno vypil dva energetické nápoje, jenom aby vydržel ve škole. Odpolední čas strávil prohlížením fotek, čtením zpráv a příběhů. Když jednoho dne přišel čas odjet na letiště.
Louis popadl tašku, klíče strčil do zadní kapsy, vytáhl telefon a sluchátka, aby si zkrátil čekání. Když dorazil na letiště, bylo tam spousta lidí. Na ceduli, co držel nad hlavou, stálo: "I'm waiting for Harold Smith".
Lou už si myslel, že dotyčný Harold zapomněl, když do něj narazil, oproti němu menší, chlapec. Louis se sklonil, aby mu pomohl zpět na nohy, ale zakoukal se do opálově zelených očí, po kterých se mu tolik stýskalo.
"Ty jsi Harold Smith?" zeptal se. Chlapec, jehož dozadu sčesané a nagelované vlasy vypadali jako z jiné doby, se zhluboka nadechl a snažil se zahnat pálící slzy.
"Ne," řekl. Louis se pousmál. "Já jsem Harry, křtěný Harold, Edward Styles," řekl a zhluboka se Louimu podíval do očí. Louis ho pevně objal a hodlal ho nepustit.
"Miluji tě!" řekl Louis Harrymu. Harryho city už nevydržely nápor tlaku a vypustily slzy, které si našly cestu přes Harryho udržovanou tvář. Jeho srdceryvné vzlyky trhaly Louisovi srdce i uši.
"Pšt, koťátko moje, neplakej," opakoval stále dokola. Harryho pláč ale neustával. Spíše nabýval na síle. "Proč pláčeš, povídej," řekl uklidňujícím tónem hlasu Loui. Harry se trošku zklidnil.
"V-víš ja-ký t-to je… žít ved-vedle člově-ka, c-co o tobě… vůbec n-nic ne-neví?" řekl mezi vzlyky. Louimu došlo, že ten 'člověk' je on.
"Harry, došla mi moje chyba. Pozdě, ale přece došla. Odpustíš mi?" zeptal se Louis, klečíc před Harrym. Harry se trochu pousmál.
"Srdce radí ano, rozum ovšem ne." řekl Harry. Louis ztratil naději, proto sklopil hlavu a spustil pár slz. "Jenže člověk občas musí rozum neposlechnout," řekl Harry, "A já věřím, že mi srdce poradí znovu správně. Jako minule," řekl Harry. Louis se na něj podíval smutným pohledem.
"To znamená, že mi jsi schopný odpustit?" zeptal se Louis. Harry se usmál.
"Ano, ale slib mi, že mi už nikdy tu věc, co mám v hrudi, nezlomíš," řekl Harry. Louis se usmál.
"Neboj, ta věc už bude navždy v pořádku. Na to, abych ti ublížil, tě až moc miluji." prohlásil Louis.

"Já tebe taky," byla Harryho poslední slova, protože ho Lou políbil.


Way to dram love 2. část

1. června 2014 v 14:20 | Paja |  Příběhy/Povídky
DRUHÁ ČÁST PŘÍBĚHU WAY TO DREAM LOVE!!!!!! :3

2.část
Učíme se asi hodinu, pak nás to přestane bavit tak si začneme povídat. Koukneme na nějaké filmy a než se nadějeme je už 8 hodin.
Já: ,,Týjo to už je tolik!!!!! Musím jít, mamka bude nadávat!"
Veronica: ,,OK :)"
Veronica mě jde vyprovodit, rozloučíme se a já jdu domů. Cestou si všimnu billboardu a na něm plakát, že 1D budou hrát v Londýně. Usměju se a pokračuji v cestě domů. Domů jsem došla asi za 15 minut, ale doma nikdo nebyl. Příjde mi to trochu divné tak volám mamce a ona mi řekne že příjde až ráno, že mají hodně práce. Zavěsí a já si pomysím: Volnej večer!!!!! Ale pak si řeknu že se půjdu učit fyziku. Tak asi do 11 se učím a pak jdu spát.
Vstávám jako vždy v 7 a ZASE škola. Mamka ještě spí tak ji nechám spát. Jdu se trochu upravit pak se obleču a vyrazím. Vycházím kolem půl osmé a už mě před domem čeká Jessie. Jdeme do školy zkratkou a já ukazuji Jessie ten billboard. Pak jí řeknu, že nevím co je s mamkou, protože je v práci od rána do večera a že mi to příjde trochu divné. Ona mě uklidní a říká že mají asi hodně práce, že její mamka taky bývá od rána do večera v práci.
Příjdeme do školy a první hodinu fyzika. Já ji tááák nesnáším.
Učitel: ,,Ták studenti zavřete všechno a jdeme na test."
Já: ,,Tvl to zase dopadne, já tak nesnáším fyziku!"
Jessie: ,,Neboj, to dáš! Kdyžtak tě nechám opisovat, hm?"
Já: ,,OK"
Píšeme a já toho polovinu nevim tak řeknu Jessie at mi to dá opsat. Když se učitel nedívá opisuju to co nemám. Asi po 15 minutách učitel ukončí test a vysbírá ho.
Jessie: ,,Tak co? Máš to všechno?"
Já: ,,Asi jo. Díky tobě!" a obejmu ji.
Pak probíhá nudná hodina fyziky. Já si kreslím, jsem na mobilu, hraju si s vlasy......
Ostatní hodiny uběhou docela rychle a já se pak vydávám s Jessie domů. Doma hraje v obýváku televize, jdu se tam kouknout a tam leží mamka a spí. Potichu se vytratím do pokoje.

Kluci včera (31.5)

1. června 2014 v 14:16 | Paja |  Galerie