Červenec 2014

Louiho mamka se včera vdávala

21. července 2014 v 9:42 | *Ver |  Novinky

Harry

16. července 2014 v 20:18 | *Ver |  Novinky
‪#‎Překlad‬ článku. Doufám, že rozptýlí všechny vaše myšlenky o odchodu Harryho a rozpadu:
"Jakmile vznikla zpráva o vytvoření své vlastní společnosti 'HSA Pubiishing Limited' Harryho Stylese, člena One Direction se zdá, že má v plánu brzy opustit skupinu."
Tiskový mluvčí One Direction řekl Mirror Online: "Harry nemá žádné aktuální plány, aby vydal všechen sólový materiál, jeho zaměření je na psaní a nahrávání nového alba, a pak pokračovaní na světovém turné na začátku roku 2015." Také dodal: "Kapela v současné době nahrává své čtvrté album. Nakládají se svými pěnezi na jejich vlastní podnikání (pro 1D), ale každý z nich může mít vlastní firmu a vždycky psát pro One Direction, stejně jak individuálně, tak společně.". "Tohle není poprvé, kdy je některý z členů One Direction ve spojitosti se sólovým podnikáním. Například Louis Tomlinson, který se stal spolumajitelem fotbalového týmu 'Doncaster Rovers' před pár dny. Při této příležitosti bylo hodně nepravdivých informací a možností že opouští kapelu. Ale my bychom jen chtěli abyste se nenechali dirigovat těmito háčky moderního showbyznysu."



Kluci v časopisu SEVENTEEN

15. července 2014 v 21:37 | *Ver |  One direction



Stěhování

9. července 2014 v 15:31 | *Ver |  Příběhy/Povídky
Dověděla ses že se rodiče rozvádí a byla si smutná.Večer přišla do tvého pokoje mamka a řekla ti:Vannes přišla sem ti povědět,že se můžeš rozhodnout s kým chceš bydlet.
Mamka odešla a já si vzala sluchátka a pustila si hudbu a přemýšlela.Ráno sem řekla že chci být s mamkou,ale pak se chci odstěhovat do Anglie,mamka mě přerušila a řekla na co čekat do 18 let mužeme jet hned.Štěstím sem vyjekla a objala mamku,tatka se usmál a dodal že mě bude jezdit navštěvovat.
Uběhl týden a já byla nervozní,protože jsme jeli na pražské letiště a pak do Londýna..Mamka tam dostala malý baráček po babičce,která nedávno zemřela.
Po pár hodinách jsme přijely na místo a úžasem sem spadla na prdel.Už ta představa ,že sem v Londýně jak o něm básnila má nej kamarádka.Hned druhý den sem šla s mamkou si vyřídit novou občanku a papíry.Stojíme ve frontě a nečekaně někdo zavolá mé jméno,pomalu se rozhlédnu a co nevidím mává na mě nejlepší kamarádka Bára.Daly jme se do řeči a tak nám to teklo.
Bára najednou se zeptala jestli k večeru mám čas,že mi udělá večírek na přívítanou!Tak sem souhlasila.
Bylo pozdě odpoledne tak sem se namalovala a vzala si ty nové letní šatičky,které sem dostala k narozeninám.Šla sem takovou krásnou ulicí a říkala si že je velké vedro ještě a modlila se at sem u Barči baráčku.Tak sem došla k Barče a zazvonila sem ,najednou se otevřeli dveře a otevřel mi klučina který se na mě hezky usmál.DSem šla za hloučkem lidí,Barča mě zahlédla a vzala mě za ruku a táhla mě k tomu hloučku lídí.Kde mě všem představila a pak řekla že dneska sem se přistěhovala at jsou na mě všichni hodní.
Baruš kdopak je ten klučina s tím šátkem ve vlasech?Bára se na mě podívala a dodala:Tobě se ten kluk líbí?Já docela s červenala a dodala ano líbí a moc.Vannes to je můj kamarád Harry a jestli chceš seznámím vás.Bára a já jsme šly k Harrymu který usrkával míchané pití.Bára Harrymu zaklepala na rameno a řekla mu:Toto je Vannesa a přistěhovala se z České republiky jako dříve já.Harry mě políbil na tvář a představil se.
Asi po měsíci jsem znovu potkala Harryho jak šel z pekárny a nesl si pečivo.Tak jsme se pozdravili a Harry se zeptal jesttli mu nedám telefoní číslo,tak jsem mu ho dala a vduchu sem byla štastná že si mě všiml a chce moje telefoní číslo.Pravidelně každý večer mi chodily smsky typu:Dobrou noc sluníčko/krásko.Sem to pak vyprávěla Barče u bazénu.Ta se na mě podívala a řekla :Vannes zalíbila ses mu a .............................nedořekla to,protože Harry přišel s bandou kamarádů a když nás uviděl tak nás pozdravil.Celé odpoledne jsme všichni blbli v bazénu a Harry se mi věnoval.Večer mi přišla smska od Harryho,že sem ho zaujala a jestli bych s ním nechtěla trávit víc času.
Je to asi půl roku co spolu jsme a půl roku co se přihlásil do X-faktoru


Ocenění

5. července 2014 v 17:53 | *Ver |  Novinky
#Album Midnight Memories byla schválená platina ve Spojených státech.Od listopadu , kdy se album vydalo bylo prodáno 1,362 milionu kopií. Certifikované platinové album dostane prodej ve výši jednoho milionu kopií.